20:09:10 - پنج‌شنبه 19 ژانویه 2017
انتقاد شدید خاتمی از کرباسچی/ کرباسچی تاجر است تا سیاستمدار/ امثال کرباسچی جبهه اصلاحات را خراب کرده اند
خاتمی پیغام فرستاده که به ایشان بگویید ما جلوی تک رویها را در جبهه اصلاحات خواهیم گرفت، میخواهد هر فردی باشد.گفتنی است خاتمی پس از فوت آقای هاشمی معتقد است کارگزاران را باید جذب جبهه اصلاحات کرد هر چند که اختلافاتی اساسی هست و اصلا این جریان اصلاح طلب واقعی نیست. خاتمی سفارش کرده که […]

خاتمی پیغام فرستاده که به ایشان بگویید ما جلوی تک رویها را در جبهه اصلاحات خواهیم گرفت، میخواهد هر فردی باشد.گفتنی است خاتمی پس از فوت آقای هاشمی معتقد است کارگزاران را باید جذب جبهه اصلاحات کرد هر چند که اختلافاتی اساسی هست و اصلا این جریان اصلاح طلب واقعی نیست. خاتمی سفارش کرده که کارگزاران تضعیف و تعدیل شده را باید جذب جبهه اصلاحات کرد.

به گزارش سراج خبر ، از آن حکایت دارد که بعد از فوت هاشمی رفسنجانی اختلافات بین کارگزاران و راس اصلاح طلبان در حالا بالا گرفتن است به طوریکه اخیرا خاتمی و کرباسچی که بر سر قضیه محمود صادقی درگیری لفظی داشتند این بار به صورت جدی تر با هم درگیر شده اند.

به گزارش سراج خبر به نقل از ۵۹۸ خاتمی اخیرا در مورد کرباسچی که انتقاداتی را به اصلاح طلبان کرده بود گفته که “اگر وضعیت اصلاحات خراب است به خاطر این اســت که امثال کرباسچی در این جبهه قرار گرفتند و ما اینها را اصلاح طلب جا میزنیم. کرباسچی تکلیفش مشخص است. بعد از قضایای انتخابات ۸۸ که اصلاح طلبان میگفتند ایشان حزب باد هستند و تاجر هستند تا یک سیاستمدار و هر روز یک موضع میگیرند که کجا به نفعش باشد.”

همچنین سید محمد خاتمی پیغام فرستاده که به ایشان بگویید ما جلوی تک روی ها را در جبهه اصلاحات خواهیم گرفت، میخواهد هر فردی باشد.

گفتنی است خاتمی پس از فوت آقای هاشمی معتقد است کارگزاران را باید جذب جبهه اصلاحات کرد هرچند که اختلافاتی اساسی هست و اصلا این جریان اصلاح طلب واقعی نیست.

خاتمی سفارش کرده که کارگزاران تضعیف و تعدیل شده را باید جذب جبهه اصلاحات کرد.

بر چسب ها: , , ,
منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برنامه تابستانه مسجد الزهرا برنامه اندروید تبلیغات برندآپ برندآپ