7:47:36 - جمعه 17 فوریه 2017
اصوگرایان بازهم در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ شکست می خورند!
به گزارش سراج خبر ،  اصوگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ هیچ گزینه ای ندارند و شاید از همین حالا باید منتظر شکست دیکری را در انتخابات تجربه کنند. با وجود علی لاریجانی روحانی خیالش راحت است که به شخصی تکیه زده است که معادلات انتخابات پیش رو را به نفع او رقم خواهد زد […]

به گزارش سراج خبر ،  اصوگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ هیچ گزینه ای ندارند و شاید از همین حالا باید منتظر شکست دیکری را در انتخابات تجربه کنند.

با وجود علی لاریجانی روحانی خیالش راحت است که به شخصی تکیه زده است که معادلات انتخابات پیش رو را به نفع او رقم خواهد زد اما گویی علی لاریجانی با حسن روحانی قول و قرارهایی گذاشته اند که دوره ریاست جمهوری روحانی ۸ ساه شود و پس از آن علی لاریجانی به جایگاه ریاست  جمهوری سال ۱۴۰۰ برسد!

در حال حاضر روحانی از نظر عملکرد در بدترین شرایط قرار دارد که کمتر کسی این شانس را به وی می دهد تا در انتخابات اردیبهشت ۹۶ موفقیتی را کسب کند اما از اردوگاه اصولگرایان هم هیچ دود سفیدی بلند نمی شود و هرکدام خودشان را سرتر از دیگران می دانند و این از هم گسیختگی باعث می شود تا حسن روحانی با کمترین انرژی و بیشترین آمارسازی و همچنین با چاشنی فرار از واقعیت و حاشیه سازی های رسانه ای بتواند نتایج انتخابات را به نفع خود رقم زند.

اگر بخواهیم از بین چهره های سیاسی مطرح شخصی را بعنوان حریف جدی نام ببریم گزینه های مورد مقبولی در بین مردم که از جنس اصولگرا باشد را پیدا نخواهیم کرد چراکه هم قالیباف و هم جلیلی نمی توانند حداقل اقبالی در بین جامعه بدست آورند. این یک تجربه است که کاندیداهایی که در دوره های گذشته نتوانند اقبالی را بدست آورند در دوره های بعدی تلاش آنها بیهوده است.

جامعه سیاسی امروز ایران اسلامی برای انتخابات پیش رو سلیقه ای متفاوتی دارد و مردم از چهره های تکراری خسته اند و از شعار دادن های مصنوعی هم خسته شدند و لازم است فردی که برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد می شود شجاعت و راستگفتاری در وجودش مشاهده شود. مردم هنوز به دنبال فردی اقتصادی که بتواند مشکلات را بشناسد هستند و به جای وامداری به گروه های سیاسی تنها وامدار مردم باشد. از همین رو مردم به دنبال احمدی نژاد هستند و این یک واقعیت است که احمدی نژادتنها گزینه ای که می تواند پیروز انتخابات باشد و حتی او می تواند سرنوشت انتخابات را هم رقم بزند بدون اینکه نامزد این دوره باشد.

بنابراین باید صبر کرد آیا جریان اصولگرا به این باور خواهد رسید باید پوست اندازی کند و به جای تکیه بر افراد همیشگی فصلی نویی را رقم بزنند تا با این همه اسم های کم اثر به یک فردی مورد خواست مردم تن دهند نه اینکه مطیع گروه و افرادی خاص باشد!

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برنامه تابستانه مسجد الزهرا برنامه اندروید تبلیغات برندآپ برندآپ