۱۹:۱۸:۴۷ - چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
زمان دیدار استقلال و پرسپولیس در آلمان مشخص شد
پس از موافقت پلیس فدرال و فدراسیون فوتبال آلمان برای میزبانی از هشتاد و پنجمین دربی تهران زمان این بازی تغییر کرد. به گزارش سراج نیوز، در پی جلسه‌ای که عصر امروز مسئولان اسپانسر با دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در پی برگزاری دربی ۸۵ در آلمان انجام دادند توافقات جدیدی برای انجام این بازی […]

پس از موافقت پلیس فدرال و فدراسیون فوتبال آلمان برای میزبانی از هشتاد و پنجمین دربی تهران زمان این بازی تغییر کرد.

به گزارش سراج نیوز، در پی جلسه‌ای که عصر امروز مسئولان اسپانسر با دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در پی برگزاری دربی ۸۵ در آلمان انجام دادند توافقات جدیدی برای انجام این بازی در شهر بیله‌فلد آلمان به دست آمد.
در این جلسه که به صورت کنفرانس تلفنی مسئولان باشگاه استقلال و مسئولان مربوطه صداوسیما حضور داشتند توافق بر این شد تا زمان دربی تغییر کند. پلیس فدرال آلمان و فدراسیون فوتبال این کشور با انجام این بازی موافقت خود را اعلام کرده و نامه کتبی خود را به ایران ارسال کردند.
در پی توافقات جدید قرار شد دیدار تیم‌های پرسپولیس و استقلال در شهر بلیه‌فلد آلمان به جای ۲۵ تیرماه در تاریخ ۳۱ تیرماه در همین ورزشگاه برگزار شود.
این در حالی است که پیش از این قرار بود بازی در تاریخ ۳۰ تیر انجام شود اما چون در این ورزشگاه در این تاریخ قرار است بازی برگزار شود به همین دلیل شنبه ۳۱ تیر در ساعت ۲۲ شب هشتاد و پنجمین دربی در این ورزشگاه انجام خواهد شد.
از طرفی ایرانیان زیادی از کشورهای آلمان‌، بلژیک، فرانسه و هلند خواهان تهیه بلیت برای تماشای این بازی هستند و به همین دلیل زمان بازی چند روز عقب رفت تا ایرانیان مقیم اروپا هم بتوانند به خوبی از این بازی استقبال به عمل بیاورند.

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ