۱۶:۰۶:۳۵ - پنج شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
فشار اصلاح طلبان به روحانی برای تعیین کابینه
به گزارش سراج  نیوز به نقل از مشرق، محمدعلی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی های مورد نیاز برای انتخاب وزرا در دولت آینده روحانی گفت: دولت باید جوانگرایی را مد نظر قرار دهد و وزرا با انگیزه و علاقه به کار را به مجلس معرفی کند. وی […]

به گزارش سراج  نیوز به نقل از مشرق، محمدعلی پورمختار نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی های مورد نیاز برای انتخاب وزرا در دولت آینده روحانی گفت: دولت باید جوانگرایی را مد نظر قرار دهد و وزرا با انگیزه و علاقه به کار را به مجلس معرفی کند.

وی افزود: تخصص، تعهد، تجربه، جدیت، ولایت مداری، ترجیح منافع ملی بر منافع شحصی و گروهی، مردمی بودن، شناخت مشکلات مردم و جامعه، و دلسوزی را از ویژگی هایی برشمرد که یک وزیر باید داشته باشد.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی با بیان اینکه مجلس در چارچوب قانون به بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی خواهد پرداخت، گفت: اگر افرادی بعنوان وزیر به مجلس معرفی شوند که سوابق خوبی ندارند و یا در گذشته کارنامه خوبی از خود بجا نگذاشتند مجلس به آنها رای نخواهد داد.

پورمختار فتنه را خط قرمز مجلس در بررسی صلاحیت وزرا دانست و گفت: قطعا مجلس در این زمینه کوتاه نخواهد آمد.

وی در همین راستا از فشار برخی از اصلاح طلبان به روحانی برای تعیین کابینه خبر داد و افزود: این افراد حتی گزینه هایی برای تصدی برخی وزارتحانه ها معرفی کردند و خواستار معرفی آنها به مجلس از سوی روحانی شدند.

منبع:افکارنیوز

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ