۱۹:۵۱:۲۷ - دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶
دعوت مریم رجوی به آمریکا برای مقابله با ایران
رئیس جمهوریخواه پیشین مجلس نمایندگان آمریکا می‌گوید امیدوار است رهبر شورای ملی مقاومت ایران برای دیداری رسمی از آمریکا به این کشور دعوت شود تا ضمن ملاقات با مقامات آمریکایی، توانایی‌های بالقوه این شورا برای مقابله با ایران را تشریح کند. به گزارش سراج نیوز، نیوت گینگریچ، رئیس جمهوریخواه پیشین مجلس نمایندگان آمریکا در نشست […]

رئیس جمهوریخواه پیشین مجلس نمایندگان آمریکا می‌گوید امیدوار است رهبر شورای ملی مقاومت ایران برای دیداری رسمی از آمریکا به این کشور دعوت شود تا ضمن ملاقات با مقامات آمریکایی، توانایی‌های بالقوه این شورا برای مقابله با ایران را تشریح کند.

به گزارش سراج نیوز، نیوت گینگریچ، رئیس جمهوریخواه پیشین مجلس نمایندگان آمریکا در نشست باشگاه ملی مطبوعات در جمع خبرنگاران و مفسران رسانه‌های آمریکایی و بین المللی در واشنگتن گفت که تغییر حکومت ایران در دراز مدت منافع آمریکا را تامین می‌کند.

 

به گفته این جمهوریخواه، استراتژی ترامپ در قبال ایران راهبردی است جامع، که در چارچوب آن از هم پاشیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در نهایت حکومت ایران می‌تواند با هماهنگی و همکاری موثر بین آمریکا و شورای ملی مقاومت عملی شود.

 

به گزارش صدای آمریکا، او گفت: «من بر این باورم که شورای ملی مقاومت دارای پتانسیل عظیمی است و به عقیده من خانم رجوی با مدیریتش در رهبری آن در این سالهای طولانی و دشوار، کار شگفت‌آوری انجام داده است. من امیدوارم که در آینده نزدیک رسما به ایالات متحده دعوت شود تا بتواند با مقامات آمریکا در واشنگتن دیدار کند و به سراسر آمریکا برود. من معتقدم او نمادی از مقاومت در برابر رژیم دیکتاتوری است. حضور او در اینجا نه تنها تاثیر بزرگی در تمامی کشور دارد، بلکه پیامی مهم به اروپاست که سیاست ما در این مسیر در حال پیشرفت است.»

رئیس پیشین مجلس نمایندگان آمریکا گفت که بخش مهمی از راهبرد ترامپ در مقابله با جمهوری اسلامی ایران، اعمال محدودیت های گسترده علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

این سخنرانی، در چارچوب برنامه‌های سازمان جوامع ایرانیان آمریکا از طریق دعوت از سیاستمداران و کارشناسان و دیپلمات‌ها برای بحث درباره آینده ایران بود.

این نشست تنها یک هفته بعد از سخنرانی جمعه گذشته ترامپ برگزار شد که در آن سیاست‌های جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد.

منبع:
  1. رسول   آذر ۴, ۱۳۹۶  

    یکی رابه دهقان ندادندجای         هم گشت ومیگفت منم کدخدا
    آواره ای که ازبدبختی وسرگردانی وندامت ازگذشته دختران وزنان بی پناه دوروبرش راتاروسپیگری وکسب درآمدبرای مبارزه سوق داده است!!!

مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ