12:16:31 - پنج‌شنبه 5 آوریل 2018
مدیران استان باید پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشند
به گزارش سراج نیوز “علی محمد احمدی در جمع خبرنگاران در خصوص پاسخگویی به مطالبات مردم از طریق سامانه سامد، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین رویکردهای دولت پاسخگویی و حل مشکلات مردم است و در این خصوص ما علاوه بر برگزاری نشست‌ها و جلسات متعدد با دستگاه‌های دولتی به صورت مستمر از شهرستان‌ها و مناطق […]

به گزارش سراج نیوز “علی محمد احمدی در جمع خبرنگاران در خصوص پاسخگویی به مطالبات مردم از طریق سامانه سامد، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین رویکردهای دولت پاسخگویی و حل مشکلات مردم است و در این خصوص ما علاوه بر برگزاری نشست‌ها و جلسات متعدد با دستگاه‌های دولتی به صورت مستمر از شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان بازدید می‌کنیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد سامانه سامد را یکی از فرآیندهای پاسخگویی دولت برشمرد و گفت: استاندار، معاونین استاندار، فرماندار و  مدیران کل  به صورت ماهانه در این مکان حضور پیدا می‌کنند و در ارتباط تلفنی با مردم مسائل و مشکلات شهروندان را از زبان آنها می‌شنوند و پاسخگو هستند.

وی با تاکید بر اینکه نباید به این فرآیند شنیداری اکتفا کرد، تصریح کرد: مطالبات مردم نیازمند پیگیری و اقدام به موقع مسئولان است و برای پیگیری جدی این مسائل به صورت دقیق ثبت و ضبط می‌شوند و سازمان بازرسی استانداری برحسب درخواست و مشکل مردم این افراد را به دستگاه‌های تخصصی ارجاع می‌دهد.

احمدی افزود: بدون شک مشکلات و مسائلی که در حد توان دستگاه‌ها و قانونی باشد در کمترین زمکان ممکن پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه به تماس‌ها و درخواست شهروندان پاسخ‌های لازم داده می‌شود، بیان کرد: امید است از این طریق بتوانیم بخشی از مشکلات مردم استان را برطرف کنیم.

استاندار کهگیلویه  و بویراحمد تاکید کرد: تمامی مدیران کل دستگاه‌ها باید از طریق این سامانه پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشند.

وی با اشاره به اینکه مطالبات مردم متنوع بودند و بخش قابل توجهی از این تماس‌ها خواسته‌ها و مطالبات عمومی بود، ابراز کرد: از فهم و درایت مردم عزیز استان تشکر می‌کنم و مایه خرسندی است که مردم فهیم استان بیشتر از اینکه پیگیر مطالبات و درخواست‌های خصوصی خود باشند مسائل و مشکلات عامه مردم را مطالبه می‌کنند.

احمدی افزود: بخشی از این درخواست‌ها مربوط به مسائل و مشکلات سرمایه گذاران با دستگاه‌های اجرایی بود که این موضوع در اولویت کاری ما قرار دارد و به صورت جدی پیگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه بخشی از درخواست‌های مردمی مربوط به مشکلات حقوقی با کارکنان دستگاه‌های اجرایی بود، اظهار داشت: سایر تماس گیرندگان جمعی از جوانان جویای کار بودند که امید است با سرمایه گذاری‌هایی که دولت در اشتغال کرده و باتوجه به تسهیلاتی که در این خصوص تخصیص یافته است و با طرح‌ها و پروژه‌های که در سال  ۹۷ اجرایی می‌شود بتوانیم تعدادی از جوانان تحصیلکرده استان را در طرح‌های تولیدی، دستگاه‌های دولتی و بخش‌های مختلف به کار بگیریم.

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ