عید بزرگ مبعث در گچساران برگزار شد/ حضور تنها ۴ مسوول در مراسم عید مبعث!!

به گزارش سراج نیوز، جشن بزرگ مبعث صبح امروز با حضور اقشار مردم در مصلای گچساران برگزار شد.

 در این مراسم حجت الاسلام سید امین الله حجازی با تبریک و تهنیت این عید بزرگ اظهار کرد:  عید بزرگ مبعث روز نجات بخش بشر از جهالیت بود.

 وی ادامه داد: امام علی (ع) می‌فرمایند، خداوند در حالی پیامبر را مبعوث کرد که فاصله زیادی بود که پیامبر  در میان مردم نبود و ملت‌ها کاملا از حقایق فاصله گرفته بودند و به طور کلی جامعه عقب افتاده بود.

 امام جمعه گچساران در ادامه به اشاره به فرمایشات امام علی (ع) به طور خاص عرب را مخاطب قرار می‌دهد و می‌گوید: هرج و مرج و بی‌بندی و باری همه جا را فرا گرفته بود و برای بشر جایگاهی قائل نبودند و زندگی سختی  را مردم سپری می‌کردند.

 حجازی  افزود:  اما خداوند عنایت کرد و پیغمبر را مبعوث کرد تا بشر را نجات دهد.

 وی با اشاره به حرکت‌های سران عربستان در منطقه تصریح کرد: امروز این پسر بچه که ولیعهد آنها نام گرفته است غلط‌های اضافی می‌کند و در عربستان و در مقابل پیامبر و قرآن و مکه و مدینه قرار گرفته‌اند.

 امام جمعه گچساران خاطرنشان کرد: با لطف پیامبر  آنان هم بین خواهند رفت و آنها  بهتر است  از سوریه و عراق و نابود شدن داعش درس عبرت بگیرند.

 به گزارش فارس، ۲۷ رجب المرجب سالروز بعثت رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) است که در سراسر کشور در این ایام مردم به  جشن و سرور می‌پردازند.

بر اساس این گزارش، در حالی این مراسم  با همت شهرداری در مصلای گچساران برگزار شد که  در این مراسم فقط امام جمعه شهرستان، رئیس تبلیغات اسلامی، فرمانده انتظامی و شهردار دوگنبدان و یک نفر از اعضای شورای شهر حضور داشتند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme