برگزاری نشست قشر بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش سراج نیوز عصر امروز و با حضور اعضا و همچنین جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد نشست قشر بسیج رسانه استان برگزار شد.

در این نشست هر یکی از اعضا نقطه نظرات خود را در زمینه‌های مختلف بیان کردند.

سجاد نوبهار در این نشست با بیان این که برای کارهای فرهنگی نیاز به کارگروه مشترک با دستگاه‌های فرهنگی داریم اظهار کرد: برای عملیاتی کردن فرمان نوروزی مقام معظم رهبری باید تلاش کرد چرا که عملیاتی کردن این فرمان با شعار دادن امکان‌پذیر نیست.

در ادامه داریوش بهنیازاده از دیگر اعضای این شورا با بیان این که رسانه‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد همه برای توسعه استان پای کار هستند اظهار کرد: بعضا کار رسانه‌ای و فعالیت خبرنگاران در استان شبانه‌روزی است.

وی از جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد درخواست کرد تا به منظور شناسایی با محرومیت‌های استان و همچنین معضلات فرهنگی به خصوص در مناطق محروم سپاه فتح با همکاری و همفکری رسانه‌ها گام‌ها و قدم‌های بیشتری بردارد.

غلامحسین قاسمی هم با بیان اینکه رسانه‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به سایر استان‌های کشور پیشرو و پیشگام‌تر هستند اظهار کرد: اکنون استان ما در حوزه رسانه از بسیاری استان‌ها حتی از استان‌های برخوردار جلوتر است.

سید ولی موسوی هم با درخواست از سپاه فتح استان برای تعامل و ارتباط هر چه بیشتر با رسانه‌ها اظهار کرد: سپاه و رسانه می‌تواند در کنار هم برای توسعه استان اقدامات اثرگذاری داشته باشند.

در پایان این نشست با رأی‌گیری اعضا علی‌ اکبری‌تبار رئیس کمیسیون فرهنگی و شورای شهر یاسوج به عنوان رئیس هیأت اندیشه‌ورز سازمان بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme