1:55:33 - چهارشنبه 18 آوریل 2018
پیمان فرامرزی زره جنگی بر تن استاندار کهگیلویه و بویراحمد/نان برخی در خوابیدن زیر چرخ لودر است
البته احتمالا استاندار زره جنگی پوشیده است تا به جنگ کسانی برود که نانشان از خوابیدن زیر چرخ لودرها و سنگ زدن به ماشین سرمایه گذاران به دست می‌آید. به گزارش سراج نیوز؛ پیمان فرامرزی روزنامه‌نگار در یادادشتی آورده است: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در اولین شورای اداری این استان به مدیران و البته تمام […]

البته احتمالا استاندار زره جنگی پوشیده است تا به جنگ کسانی برود که نانشان از خوابیدن زیر چرخ لودرها و سنگ زدن به ماشین سرمایه گذاران به دست می‌آید.

به گزارش سراج نیوز؛ پیمان فرامرزی روزنامه‌نگار در یادادشتی آورده است: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در اولین شورای اداری این استان به مدیران و البته تمام کسانی که به نحوی چوب لای چرخ توسعه استان گذاشته‌اند، اولتیماتوم داد و به نوعی از مردم خواست که او را همراهی کنند تا ریشه بخشِ مذموم طایفه گرایی و قوم و خویش نوازی را بزند.

البته احتمالا خودش زره جنگی پوشیده است تا به جنگ کسانی برود که نانشان از خوابیدن زیر چرخ لودرها و سنگ زدن به ماشین سرمایه گذاران به دست می‌آید.

آری، علی‌محمد احمدی هم درد این استان را شناخت و علیه دشمنان توسعه استان که همانا مدیرانی هستند که با طایفه‌گری سالها عامل نارضایتی مردم از دولت‌ها را فراهم کرده‌اند و با تحریک مردم به شورش و بلوا علیه بخش خصوصی، زمینه را برای فرار سرمایه گذاران فراهم نمودند، اعلام جنگ کرد.

غده سرطانی که مردم و رسانه‌ها سالهاست بدون حمایت هیچ مدیر دولتی علیه آن می‌جنگند اما چون دولت و نمایندگان یارشان نبوده‌اند به پیروزی نرسیده‌اند.

حالا استاندار به صف مردم علیه دشمنان توسعه استان پیوسته کسانی که از بی‌لیاقتی با نام طایفه و خط و باندبازی بالا آمده‌اند و سالها دستشان را بر گلویِ نحیفِ استانِ محروم کهگیلویه و بویراحمد فشردند اما با فریاد عدالت خواهی رسانه‌ها و همراهی مردمِ خسته از تبعیض نتوانستند آن را خفه کنند و البته عامل نارضایتی مردم از دستگاه‌های اجرایی شدند.

در طول این سالها که از طایفه‌گرایی و قوم و خویش سالاری ناراضی بودیم هرچند جوال دوز به دیگران زدیم اما یک سوزن به خودمان نزدیم که مایِ مردم هم ناخواسته و سهوا آب در آتش طایفه گرایی می‌زنیم و اول جنگ باید از خودمان شروع کنیم و با طایفه گرایی از کوچکترین سطوح اجتماعی به مبارزه برخیزیم و استاندار را حالا که خودش یاری طلبیده ۷۰۰ هزار نفری یاری کنیم.

بخش دوم حرف‌های استاندار در شورای اداری هم بوی مبارزه می‌داد و به همان شدت و حدت طایفه گرایی اهمیت داشت.

آری سالهاست در استان ما یک متر زمین پیدا نمی شود که معارض نداشته باشد تا سرمایه گذاری پول بیاورد و برای ما شغل ایجاد کرده و رنگ توسعه را ببینیم.

سالهاست که هر سرمایه گذاری که از جاده اصفهان آمد با تحریک برخی مدیران دولتی یا با تفکرات پوسیده و غیرعلمی برخی، چنان کردیم که از جاده شیراز فرار کرد و دیگر پشت سرش را هم نگاه نکرد.

سالهاست که نان برخی از خوابیدن زیر لودر سرمایه گذاران به دست می‌آید و وااسفا که برخی مدیران دولتی در این فراری دادن ها بی تاثیر نبودند و الحق که کارشان را در سنگ اندازی و چوب لای چرخ سرمایه گذار گذاشتن خوب بلد بودند و حالا نه فقط علی محمد احمدی که همه ما به آنها خواهیم گفت: «خجالت بکشید»، زین پس مردم هم مهمترین مانع توسعه این استان را نه راه می‌دانند و نه راه آهن؛ بلکه همه لباس رزم پوشیده اند برای حذف  تفکری که با سنگ اندازی بزرگترین خیانت را در حق استان می‌کند.

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ