پیمان فرامرزی زره جنگی بر تن استاندار کهگیلویه و بویراحمد/نان برخی در خوابیدن زیر چرخ لودر است

البته احتمالا استاندار زره جنگی پوشیده است تا به جنگ کسانی برود که نانشان از خوابیدن زیر چرخ لودرها و سنگ زدن به ماشین سرمایه گذاران به دست می‌آید.

به گزارش سراج نیوز؛ پیمان فرامرزی روزنامه‌نگار در یادادشتی آورده است: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در اولین شورای اداری این استان به مدیران و البته تمام کسانی که به نحوی چوب لای چرخ توسعه استان گذاشته‌اند، اولتیماتوم داد و به نوعی از مردم خواست که او را همراهی کنند تا ریشه بخشِ مذموم طایفه گرایی و قوم و خویش نوازی را بزند.

البته احتمالا خودش زره جنگی پوشیده است تا به جنگ کسانی برود که نانشان از خوابیدن زیر چرخ لودرها و سنگ زدن به ماشین سرمایه گذاران به دست می‌آید.

آری، علی‌محمد احمدی هم درد این استان را شناخت و علیه دشمنان توسعه استان که همانا مدیرانی هستند که با طایفه‌گری سالها عامل نارضایتی مردم از دولت‌ها را فراهم کرده‌اند و با تحریک مردم به شورش و بلوا علیه بخش خصوصی، زمینه را برای فرار سرمایه گذاران فراهم نمودند، اعلام جنگ کرد.

غده سرطانی که مردم و رسانه‌ها سالهاست بدون حمایت هیچ مدیر دولتی علیه آن می‌جنگند اما چون دولت و نمایندگان یارشان نبوده‌اند به پیروزی نرسیده‌اند.

حالا استاندار به صف مردم علیه دشمنان توسعه استان پیوسته کسانی که از بی‌لیاقتی با نام طایفه و خط و باندبازی بالا آمده‌اند و سالها دستشان را بر گلویِ نحیفِ استانِ محروم کهگیلویه و بویراحمد فشردند اما با فریاد عدالت خواهی رسانه‌ها و همراهی مردمِ خسته از تبعیض نتوانستند آن را خفه کنند و البته عامل نارضایتی مردم از دستگاه‌های اجرایی شدند.

در طول این سالها که از طایفه‌گرایی و قوم و خویش سالاری ناراضی بودیم هرچند جوال دوز به دیگران زدیم اما یک سوزن به خودمان نزدیم که مایِ مردم هم ناخواسته و سهوا آب در آتش طایفه گرایی می‌زنیم و اول جنگ باید از خودمان شروع کنیم و با طایفه گرایی از کوچکترین سطوح اجتماعی به مبارزه برخیزیم و استاندار را حالا که خودش یاری طلبیده ۷۰۰ هزار نفری یاری کنیم.

بخش دوم حرف‌های استاندار در شورای اداری هم بوی مبارزه می‌داد و به همان شدت و حدت طایفه گرایی اهمیت داشت.

آری سالهاست در استان ما یک متر زمین پیدا نمی شود که معارض نداشته باشد تا سرمایه گذاری پول بیاورد و برای ما شغل ایجاد کرده و رنگ توسعه را ببینیم.

سالهاست که هر سرمایه گذاری که از جاده اصفهان آمد با تحریک برخی مدیران دولتی یا با تفکرات پوسیده و غیرعلمی برخی، چنان کردیم که از جاده شیراز فرار کرد و دیگر پشت سرش را هم نگاه نکرد.

سالهاست که نان برخی از خوابیدن زیر لودر سرمایه گذاران به دست می‌آید و وااسفا که برخی مدیران دولتی در این فراری دادن ها بی تاثیر نبودند و الحق که کارشان را در سنگ اندازی و چوب لای چرخ سرمایه گذار گذاشتن خوب بلد بودند و حالا نه فقط علی محمد احمدی که همه ما به آنها خواهیم گفت: «خجالت بکشید»، زین پس مردم هم مهمترین مانع توسعه این استان را نه راه می‌دانند و نه راه آهن؛ بلکه همه لباس رزم پوشیده اند برای حذف  تفکری که با سنگ اندازی بزرگترین خیانت را در حق استان می‌کند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme