2:59:01 - جمعه 20 آوریل 2018
خداداد افشاریان برای موفقیت در هیات فوتبال مشاوران خوبی ندارد
رئیس سابق کمیته داوران هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: خداداد افشاریان برای موفقیت در هیات فوتبال مشاوران خوبی ندارد  به گزارش سراج نیوز به نقل از فارس اسماعیل افشون با انتقاد از صحبت‌های چند وقت پیش خداداد افشاریان در خصوص پرداخت حق‌الزحمه داوران فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: برای خداداد افشاریان احترام […]

رئیس سابق کمیته داوران هیات فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: خداداد افشاریان برای موفقیت در هیات فوتبال مشاوران خوبی ندارد

 به گزارش سراج نیوز به نقل از فارس اسماعیل افشون با انتقاد از صحبت‌های چند وقت پیش خداداد افشاریان در خصوص پرداخت حق‌الزحمه داوران فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: برای خداداد افشاریان احترام زیادی قائل هستم و او را از نخبگان فوتبال استان می‌دانم.

رئیس سابق کمیته داوران هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه افزود: آقای افشاریان در جایی عنوان کرده بودند که دستمزد داوران استان از سال ۸۹ پرداخت نشده که باید به عرض ایشان رساند و سؤال کرد پس مبلغ ۲۶ میلیون تومان حق‌الزحمه داوران که از سال ۸۹ تا آخر ۹۱ پرداخت شده چه بوده است؟.

وی با بیان این که نمی‌دانم دلیل این صحبت‌های آقای افشاریان چه بوده افزود: هر چه داوران ما مطالبات دارند از سال ۹۲ به بعد است.

افشون با اظهار نگرانی از حضور افرادی خاص در کنار هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد و در اطراف خداداد افشاریان به عنوان مشاور خاطرنشان کرد: آقای افشاریان به این افراد دل خوش نکند چرا که طومار وی توسط همین افراد برچیده می‌شود.

رئیس سابق کمیته داوران هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این افراد را همه اهالی فوتبال کهگیلویه و بویراحمد می‌شناسند و می‌دانند که حضورشان در کنار فوتبال به صلاح نیست.

افشون سپس به انتخاب دپارتمان داوری فوتبال استان هم اشاره کرد و گفت: یک داور فوتسال که اطلاع چندانی از داوری فوتبال ندارد را برای این کار مهم انتخاب کرده‌‌اند که امیدواریم مسابقات استان را در آینده به سرمنزل مقصود برسانند.!

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ