فشار اصلاح‌طلبان بر روحانی به خاطر جهانگیری

اسحاق جهانگیری، کاندیدای پوششی انتخابات سال ۹۶ بود و بسیاری از سران اصلاح‌طلب متوقع بودند، پس از رئیس جمهور شدن مجدد حسن روحانی، نقش اسحاق جهانگیری در دولت جدید بسیار پررنگ‌تر باشد، اما

 

به گزارش سراج نیوز، اسحاق جهانگیری، کاندیدای پوششی انتخابات سال ۹۶ بود و بسیاری از سران اصلاح‌طلب متوقع بودند، پس از رئیس جمهور شدن مجدد حسن روحانی، نقش اسحاق جهانگیری در دولت جدید بسیار پررنگ‌تر باشد، اما در عمل اتفاق دیگری افتاد. حالا عبدالله نوری، وزیر کشور دولت اصلاحات می‌گوید که رئیس دولت اصلاحات در جلسه‌ای در منزل روحانی از او خواسته که از ظرفیت‌های اسحاق جهانگیری بیشتر استفاده شود.
گفته شد که جلسه‌ای چهار نفره در منزل روحانی با حضور ناطق نوری، محمد خاتمی و اسحاق جهانگیری برگزار شده است. عبدالله نوری، وزیر کشور دولت اصلاحات در مورد جزئیات این جلسه می‌گوید: «اصلاح‌طلبان در جلسه با رئیس‌جمهور انتقاداتی نسبت به برنامه‌ریزی و اقدامات اقتصادی دولت مطرح کردند و خواستار شفافیت و استفاده بیشتر از ظرفیت‌های آقای جهانگیری شده بودند. اینکه خروجی چه باشد، به آقای روحانی بستگی دارد اما مشخصاً حاضران و به‌ویژه رئیس دولت اصلاحات تأکید زیادی بر عملی شدن وعده‌های انتخاباتی داشتند. بنابراین به قول معروف الان توپ در زمین آقای روحانی است که انتظارات جامعه مدنی را پاسخ مثبت بدهند. »

 

منبع؛ روزنامه جوان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme