با این کتاب ثروتمند شوید!

مرور زندگی ثروتمندان و کارآفرینان خالی از لطف نیست و اساسا با مرور زندگی افراد موفق می‌توان تجربه‌های گران‌بهایی را به‌دست آورد و یکی از آنها کسب شجاعت و شناختن آزمون و خطاهای آدم‌های موفق است.

به گزارش سراج نیوز، در فصل نمایشگاه کتاب و رویداد مهم عرضه کتاب قرار داریم در زمانه‌ای که کتاب و کتابخوانی حال خوشی ندارد اما نمی‌شود به راحتی نقش کتاب را در زندگی نادیده گرفت و کتاب ستون فقرات فرهنگ و علم و دانش جامعه پیشرفته است.

پول، ثروت، درآمد، اقتصاد، تولید، دلار، بورس، بانک، واردات، صادرات، تورم، رکود و … واژه‌هایی است که زیاد به گوش می‌رسد که هرکدام آن معنی و مفهومی خاص دارد.

“با انضباط مالی تا دنیای ثروت” نام کتابی است که به ساده ترین راه ممکن برای دستیابی به ثروت و قدرت را می‌آموزد و صد البته حاصل تلاش سال‌ها رنج و تجربه مولف آن است که به سادگی در اختیار خوانندگان قرار می‌دهد و “دکتر محمدرضا زارع یکتا” که خود یک کارآفرین موفق در کسب و کار است، می‌گوید: کتاب با انضباط مالی تا دنیای ثروت حاصل تجربیاتی است که در سیمنارها، کارگاه‌ها و کلاس‌های متعدد درسی و با بهره‌گیری از مطالعه صدها کتاب ارزشمند بدست آمده است.

کتاب به گونه‌ای نوشته شده‌است که نویسنده در صفحه آرایی و ترتیب بخش‌های آن با نظم و درایت خوبی پیش‌بینی کرده تا خواننده پیوسته خواهان مطالعه و ادامه دهنده بخش‌های سریالی کتاب باشد و در نوع خود کم‌نظیر است.
یکی از ابتکارات خوب پدیدآورندگان کتاب، پاسخگویی به خوانندگان است که می توانند با نویسنده و کارشناسان ارتباط مستقیم داشته باشند و سوالات خود را به آدرس سایت karafarinenab.ir را مطرح کنند و یا اینکه از طریق شماره تلفن ۰۲۱-۷۷۵۹۷۱۹۸ تماس بگیرند که در صفحات ابتدایی کتاب توضیحات کامل داده شد.

از نکات قابل توجه این کتاب روش استفاده از کتاب است:
زمان و وقت گذاشتن صحیح برای خواندن کتاب و انجام کارهای روزانه و رسیدگی به هزینه‌های ریالی را لیست کرده و در جداول مختلف پرداخته شد.

در بخش‌هایی از کتاب جملات کوتاهی از بزرگان برجسته شده که قطعا در آموختن و ادامه دادن به کتاب کمک شایانی خواهد کرد.

طراحی کتاب به خاطر وجود جداول کاربردی به گونه‌ای طراحی شده است که هم زیبا و هم کارکردی آسان داشته باشد.

محمدرضا زارع یکتا دانش آموخته مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران، دکترای مدیریت اجرایی، مدرس دانشگاه، صاحب امتیاز و مدیرمسئول ماهنامه کارآفرین ناب و برنده جایزه جشنواره کتاب‌های کمک آموزشی رشد است.

با انضباط مالی تا دنیای ثروت، کتاب کار است و برای تهیه این کتاب با ارزش می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
تهران، خیابان مرتضوی، بعد از تقاطع جیحون، پلاک ۷۰۶
تلفن:  ۶۶۳۷۷۵۷۰ ، ۷۷۵۹۷۱۹۸، ۰۹۳۹۴۲۴۴۰۲۰

ناشر؛ رشد فرهنگ

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme