اکبری: حرف ما همان سخنان آیت‌الله ملک‌حسینی است / باید منافع مردم در سرمایه‌گذاری وزارت نفت دیده شود

پایگاه خبری تحلیلی سراج نیوز (serajkhabar.ir) :

شورای شهر یاسوج با سرمایه‌گذاری در پارک جنگلی یاسوج مخالف نیست و حرف ما همان سخنان حضرت آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده محترم ولی فقیه در استان می‌باشد، اما باید منافع مردم شهر یاسوج در این سرمایه‌گذاری مشخص شود نه اینکه مجتمعی را در بهترین نقطه شهر یاسوج احداث کنند تنها برای یک قشر عزیز، بلکه باید مردم شهر یاسوج و استان کهگیلویه و بویراحمد نیز بتوانند از آن بهره ببرند.

کبناخبر؛

رئیس شورای شهر یاسوج گفت: حرف شورای شهر یاسوج، همان سخنان حضرت آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده ولی فقیه است، ما با سرمایه‌گذاری در پارک جنگلی یاسوج نیستیم، اما باید منافع مردم شهر یاسوج در آن دیده شود.

هدایت اکبری در گفت‌وگو بارسانه های محلی ، اظهار کرد: شورای شهر یاسوج با سرمایه‌گذاری در پارک جنگلی یاسوج مخالف نیست و حرف ما همان سخنان حضرت آیت‌الله ملک‌حسینی نماینده محترم ولی فقیه در استان می‌باشد، اما باید منافع مردم شهر یاسوج در این سرمایه‌گذاری مشخص شود نه اینکه مجتمعی را در بهترین نقطه شهر یاسوج احداث کنند تنها برای یک قشر عزیز، بلکه باید مردم شهر یاسوج و استان کهگیلویه و بویراحمد نیز بتوانند از آن بهره ببرند.

رئیس شورای شهر یاسوج تاکید کرد: اگر وزارت نفت قصد دارد که در پارک جنگلی یاسوج سرمایه‌گذاری کنند باید منافع مردم این شهر را در آن مشخص کند و یا اینکه دو بخش را در پارک جنگلی یاسوج ایجاد کند که یک بخش اختصاصی باشد و بخش دیگری برای عموم مردم. بالاخره ما نماینده مردم هستیم باید منافع مردم شهر یاسوج را در آن ببینیم.

 

اکبری با تاکید بر اینکه دیده شدن منافع مردم شرط مدیریت شهری یاسوج برای واگذاری پارک جنگلی به وزارت نفت است، گفت: جزئیات سرمایه گذاری وزارت نفت در پارک جنگلی یاسوج بدون کم و کاست منتشر شود.

 

عضو شورای اسلامی شهر یاسوج ادامه داد: پارک جنگلی یاسوج از هدیه‌های خداوندی به مردم بوده که باید هرگونه تصمیم در مورد آن با رضایت مردم صورت بگیرد و پذیرفتنی نیست وزارت نفت بدون اطلاع مردم از جزئیات بنای سرمایه گذاری داشته باشد.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری یاسوج با هرگونه سرمایه گذاری در سطح شهر در هر زمینه‌ای به شرط تامین منافع مردم موافق بوده و دست تک به تک سرمایه گذاران را می‌بوسیم، تاکید کرد: در صورت اختصاصی بودن خدمات مجمتع رفاهی، تفریحی و ورزشی وزارت نفت در پارک جنگلی برای کارکنان این وزارتخانه مخالف هستیم.

اکبری اعضای شورای شهر یاسوج را نمایندگان مردم در پارلمان محلی دانست و افزود: بدون رضایت مردم با ایجاد هیچ گونه سرمایه گذاری در پارک جنگلی موافقت نمی‌کنیم و نظر مردم در این زمینه برای مدیریت شهری حجت است.

رئیس شورای شهر یاسوج با اشاره به بررسی‌های میدانی انجام شده با هدف گرفتن نظر مردم در زمینه سرمایه گذاری وزارت نفت در پارک جنگلی بیان کرد: مردم در صورتی با این سرمایه گذاری موافق  بوده که خدمات تفریحی و رفاهی این مجتمع عمومی باشد و فرزندان این دیار حق استفاده داشته باشند.

اکبری با اشاره به اینکه در گذشته بهره‌برداری پارک جنگلی یاسوج توسط منابع طبیعی به شهرداری یاسوج واگذار شده است، ادامه داد: تاکنون پروژه‌های مختلفی از جمله روشنایی، احداث منبع ذخیره و خط انتقال آب اجرایی شده و در حد توان از تامین دیگر زیرساخت‌های لازم در این پارک دریغ نمی‌کنیم و به فعالیت‌هایمان ادامه می‌دهیم.

وی با تاکید بر اینکه هیچ موضوع محرمانه‌ای در سرمایه گذاری وزارت نفت در پارک جنگلی با مردم به عنوان ولی نعمتان انقلاب اسلامی نداریم، تصریح کرد: مردم منتظر بوده که جزئیات این سرمایه گذاری صادقانه و بدون کم و کاست توسط مسئولان و متولیان امر منتشر و اطلاع رسانی شود.

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@serajkhabar.ir

ثبت نظر »

۱) سراج خبر، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
پشتیبانی: بویر دیزاین