19:11:01 - چهارشنبه 4 جولای 2018
فرماندار کهگیلویه: هر مدیری توانایی کار کردن ندارد صندلی را واگذار کند
به گزارش سراج نیوز ،علی پوزش ظهر امروز در شورای اداری شهرستان شرایط فعلی اقتصاد را حساس دانست و با تأکید بر ضرورت بازرسی و نظارت هر چه بیشتر بر بازار اظهار داشت: این که مردم احساس کنند مسؤولان نظارت دارند دلگرم می‌شوند اما اگر فکر کنند مسؤولان نسبت به اوضاع بازار بی‌تفاوت‌اند ناراحت خواهند […]

به گزارش سراج نیوز ،علی پوزش ظهر امروز در شورای اداری شهرستان شرایط فعلی اقتصاد را حساس دانست و با تأکید بر ضرورت بازرسی و نظارت هر چه بیشتر بر بازار اظهار داشت: این که مردم احساس کنند مسؤولان نظارت دارند دلگرم می‌شوند اما اگر فکر کنند مسؤولان نسبت به اوضاع بازار بی‌تفاوت‌اند ناراحت خواهند شد.

فرماندار کهگیلویه تصریح کرد: کالا به اندازه کافی در کشور وجود دارد اما برخی از این شرایط سوء استفاده می‌کنند و به مردم فشار می‌آورند تا مردم از نظام و حکومت ناراضی شوند.

پوزش با بیان اینکه شرایطی پیش آمده که قیمت کالا از پنج تا ۶۰ درصد افزایش پیدغا کرده است، گفت: باید با متخلفان برخورد قاطع لازم صورت گیرد.

وی به تسهیلات اشتغال روستایی، عشایری و اشتغال فراگیر اشاره کرد و گفت: این تسهیلات فرصت خوبی است که دولت فراهم آورده اما آنطور که باید رد شهرستان ما مورد استفاده قرار نگرفته است.

رئیس شورای اداری کهگیلویه افزود: ۲۱۴ میلیارد تومان تسهیلات با بهره چهار درصد برای اشتغال در نظر گرفته شده است و هر شهرستانی نتواند از این اعتبارات استفاده کند به طرح‌های دیگر شهرستان‌ها واگذار خواهد شد.

پوش گفت: ادارات جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت،کمیته امداد،بهزیستی،میراث فرهنگی، شبکه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان،امور عشایر، بنیاد مسکن از جمله دستگاه‌هایی هستند که در اشتغال نقش دارند و لازم است اعتبارات را پیگیری کنند.

فرماندار کهگیلویه با بیان اینکه تا دو هفته گذشته کهگیلویه آمار خوبی در معرفی طرح‌های اشتغال نداشت خواستار پیگیری اعتبارات شد و با حساس خواندن شرایط شهرستان گفت: هر مدیری نمی‌تواند در این شرایط کار کند فرصت را در اختیار دیگری قرار دهد و صندلی را واگذار کند.

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ