10:06:36 - جمعه 10 آگوست 2018
شاگردان داریوش یزدی نوار پیروزی پرسپولیس را قطع کرد
هفته سوم رقابتهای لیگ برتر ایران عصر امروز با سه دیدار در شهرهای اهواز، تهران و قائمشهر برگزار شد که در این سه بازی فقط ۲ گل داشت. به گزارش سراج نیوز ، دیدار تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس از ساعت ۲۰:۳۰ در اهواز پیگیری شد که نیمه اول این بازی با تساوی بدون […]

هفته سوم رقابتهای لیگ برتر ایران عصر امروز با سه دیدار در شهرهای اهواز، تهران و قائمشهر برگزار شد که در این سه بازی فقط ۲ گل داشت.
به گزارش سراج نیوز ، دیدار تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس از ساعت ۲۰:۳۰ در اهواز پیگیری شد که نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

این بازی در شرایطی آغاز شد که سنگ پرانی تعدادی از تماشاگران باعث تاخیر در شروع شد. این اتفاق در طول بازی هم تکرار شد. با این حال دو تیم نمایش خیلی مطلوبی نداشتند و گرمای هوا هم روی عملکرد بازیکنان تاثیر منفی گذاشته بود.

در حالی که این بازی روی سکوها با تنش پیگیری می شد در نیمه دوم پرسپولیس تیم برتر میدان بود و چندین موقعیت برأی باز کردن دروازه تیم میزبان داشت که یک بار در دقیقه دقیقه ۶۵ به تیر دروازه استقلال خوزستان برخورد کرد و به بیرون رفت.

در دقایق پایانی پرسپولیس تلاش زیادی کرد تا به گل برتری دست پیدا کند اما در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

سایپا ۰   ذوب آهن ۰

شاگردان دایی پس از شکست در دیدار قبلی، در بازی امروز از دیگر تیم صنعتی لیگ برتر میزبانی کرد که در پایان بازی سهم هر تیم فقط یک امتیاز بود.

نساجی در حسرت پیروزی

تقابل شاگردان نکونام و تارتار برنده نداشت تا تماشاگران نساجی برای سومین مسابقه متوالی در حسرت برد بمانند.

گل: محمد عباس‌زاده (۲۷) برای نساجی، ابراهیم صالحی (۵۳) برای پارس جنوبی

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برنامه تابستانه مسجد الزهرا برنامه اندروید تبلیغات برندآپ برندآپ