آقای زارعی چرا یک مدرسه سه کلاسه ؟؟؟

واکنش نماینده بویراحمد به تبعیض‌ها/ «زارعی» مدرسه می‌سازد

سراج نیوز غلام محمد زارعی امروز در نشست شورای آموزش‌وپرورش که به ریاست استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، بابیان اینکه این نشست یکی از جلسات بسیار مهم و پایه استان است، اظهار کرد: شهرستان بویراحمد بیش از ۳۰۰ هزار نفر جمعیت داشته و این روند مهاجرت همچنان ادامه دارد.
زارعی با اشاره به اینکه هرماه به‌طور متوسط حدود ۷۰۰ انشعاب جدید برق در شهر یاسوج درخواست می‌شود، افزود: امسال ۱۶۵ کلاس درس تا مهرماه به شهرستان بویراحمد تحویل داده می‌شود و برخی از مشکلات اصلی فضای فیزیکی این شهرستان برطرف خواهد شد.
وی در ادامه تأکید کرد: باید تلاش کنیم که برخی از ذهنیت‌های غلط در این حوزه شکل نگیرد و باید این افکار عمومی که در استان وجود دارد را به‌درستی مدیریت و به سمت واقعیت‌ها هدایت کنیم و اجازه ندهیم که اطلاعات غلط موجب شود که ذهنیت‌های منفی در نحوه خدمت‌رسانی به مردم تبعیضی وجود داشته است.
نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا اظهار داشت: حدود ۴۵ درصد جمعیت شهرستان بویراحمد در شهر سکونت داشته و بیش از ۵۵ درصد جمعیت ما در روستاها هستند.
وی بیان کرد: برخی از افرادی که قضاوت می‌کنند باید قضاوتشان منصفانه باشد و بدانند که در حوزه آموزش‌وپرورش شهرستان بویراحمد نسبت به گذشته توجه بیشتری می‌شود.
زارعی افزود: تا امروز در حوزه سخت‌افزاری گفت‌وگوها صورت گرفته و امیدواریم که در حوزه نرم‌افزاری نیز نظارت و دقت هم داشته باشیم تا نتایج و دستاوردهای آموزشی مطلوبی را داشته باشیم.
نماینده شهرستان بویراحمد در پایان گفت: امروز در این نشست به‌پاس حضور دوستان، مدرسه‌ای ۳ کلاسه در مکانی که آقایان آموزش و پرورش انتخاب کنند، خواهم ساخت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

bigtheme