14:53:37 - چهارشنبه 9 ژانویه 2019
سوء قصد نافرجام به یک مقام عالی قضایی در کهگیلویه و بویر احمد/ آسیبی به رئیس کل دادگستری استان نرسیده است
سراج نیوز : رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای یک لحظه مقابل مفسدان کوتاه نمی آیم. حجت‌الاسلام مزارعی امروز (چهارشنبه ۱۹ دی ماه ۹۷) بعد از تیراندازی افرادی ناشناس به خودروی او، در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: برای یک لحظه مقابل مفسدان کوتاه نمی‌آیم و نهایت اینکه در این راه کشته […]

سراج نیوز : رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای یک لحظه مقابل مفسدان کوتاه نمی آیم.
حجت‌الاسلام مزارعی امروز (چهارشنبه ۱۹ دی ماه ۹۷) بعد از تیراندازی افرادی ناشناس به خودروی او، در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: برای یک لحظه مقابل مفسدان کوتاه نمی‌آیم و نهایت اینکه در این راه کشته می‌شوم.
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همانگونه که قبلا هم گفته‌ام در راه مبارزه با فساد عمامه‌ام را کفنم قرار داده‌ام.
وی افزود: مردم استان دعا کنند به عنوان یک قاضی صادق در راستای احقاق حقوق انها تلاش کنم و آرزو دارم در این مسیر کشته شوم.
بنا بر این گزارش، ظهر امروز (چهارشنبه ۱۹ دی ماه ۹۷)  افراد ناشناسی خودروی حجت الاسلام غلامرضا مزارعی را مورد هدف شلیک گلوله قرار دادند، اگر چه آسیبی به وی نرسید. مزارعی هنگام پیاده شدن از خودروی شخصی پس از بازگشت از محل کار در خیابان باهنر ۵ شهر یاسوج هدف چندین گلوله قرار گرفته است. حجت‌الاسلام مزارعی مبارزه جدی با فساد مالی و همچنین زمین‌خواری را در کهگیلویه و بویراحمد آغاز کرده و در دوره مدیریت وی بر دستگاه قضایی استان بسیاری از جرائم از جمله نزاع‌های دسته جمعی و سرقت مسلحانه به شدت در استان کاهش یافته است.

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ