16:15:51 - جمعه 11 نوامبر 2016
راهپیمایی اربعین به جریان فکری ارزشمند در دنیا تبدیل شده است
امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه راهپیمایی عظیم اربعین حسینی نماد آمادگی ملت بزرگ مسلمان و شیعیان جهان برای مقابله با ظلم و شیاطین است، گفت: در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) آئین راهپیمایی اربعین به جریان فکری ارزشمند در دنیا تبدیل شده است. به گزارش سراج خبر از یاسوج، حجت‌الاسلام سید امان‌الله حسینی‌صدر در خطبه‌های […]

امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه راهپیمایی عظیم اربعین حسینی نماد آمادگی ملت بزرگ مسلمان و شیعیان جهان برای مقابله با ظلم و شیاطین است، گفت: در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج) آئین راهپیمایی اربعین به جریان فکری ارزشمند در دنیا تبدیل شده است.

به گزارش سراج خبر از یاسوج، حجت‌الاسلام سید امان‌الله حسینی‌صدر در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یاسوج اظهار داشت: برای نخستین‌بار اتهام تقلب در انتخابات آمریکا زده شد و به گفته برخی ۵۵۰۰ تخلف در این انتخابات صورت گرفت ولی کلینتون شکست خورده نتیجه را پذیرفت و از هوادارانش نیز خواست تمکین کنند.

وی با اشاره به برخی مباحث طرح شده در مناظره‌ دو کاندیدای جمهوری‌خواه و دمکرات آمریکا افزود: با وجود تمامی بحث‌های غیر اخلاقی و غیر انسانی مطرح شده در این مناظرات کلینتون نتیجه را پذیرفت و از هوادارنش نیز خواست شکست را بپذیرند.

حسینی‌صدر با اشاره به اینکه قبل از آغاز شمارش رای در سال ۸۸ برخی خود را پیروز انتخابات در ایران اعلام کردند، افزود: خیانت این افراد به نظام مقدس جمهوری اسلامی بر هیچ وجدان بیداری پوشیده نیست و هنوز هم حاضر به ندامت نیستند.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از تحلیلگران دنیا و حتی هم حزبی‌ها ترامپ فکر نمی‌کردند وی رئیس جمهور آمریکا شود عنوان کرد: ترامپ سواد سیاسی نداشت و تنها تاجری معروف در آمریکا بوده که به یکباره سر از کاخ سفید درآورد.

حسینی‌صدر تصریح کرد: مردم آمریکا در مورد ریگان نیز نگاهی همچون ترامپ امروزی داشتند در حالی آن موقع نیز ۵۲ درصد مردم آمریکا به ریگان اعتماد کرده بودند برخی معتقد بودند وی صلاحیت لازم را برای این کار ندارد.

وی با تاکید بر اینکه در آمریکا یک سیستم تصمیم می‌گیرد نه رئیس جمهور اظهار داشت: با این وجود کسی زیاد به اظهارات انتخاباتی ترامپ توجهی نمی‌کند هر چند تحلیلگران معتقدند یکی از ضعیف‌ترین دوران را در عرصه‌های مختلف در پیش رو دارد.

حسینی‌صدر با بیان اینکه راهپیمایی عظیم اربعین حسینی نماد آمادگی ملت بزرگ مسلمان و شیعیان جهان برای مقابله با ظلم و شیاطین است، افزود: در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج)  آئین راهپیمایی اربعین به جریان فکری ارزشمند در دنیا تبدیل شده است.

امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه ترامپ در زمینه طرح موضوع پاره کردن برجام با موضع قاطع مقام معظم رهبری روبه‌رو شد، گفت: حضرت آقا فرمودند در صورتی شما برجام را پاره کنید ما آن را می‎‎سوزانیم.

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ