15:06:32 - پنج‌شنبه 4 جولای 2019
رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین: در بسیج تحول ایجاد می‌کنیم
سردار غلامرضا سلیمانی گفت: با هدایت‌های رهبر انقلاب و کمک مسئولان و فرماندهان سپاه تلاش خواهیم کرد تحرک خوبی در ادامه مسیر داشته باشیم. به گزارش راه شلمچه، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان بسیج طی سخنانی اظهار داشت: تحقق انقلاب اسلامی بزرگترین تحول دوران معاصر است […]

سردار غلامرضا سلیمانی گفت: با هدایت‌های رهبر انقلاب و کمک مسئولان و فرماندهان سپاه تلاش خواهیم کرد تحرک خوبی در ادامه مسیر داشته باشیم.

به گزارش راه شلمچه، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان بسیج طی سخنانی اظهار داشت: تحقق انقلاب اسلامی بزرگترین تحول دوران معاصر است که دو دستاورد بزرگ تأسیس نظام جمهوری اسلامی و تأسیس بسیج را با خود به‌همراه داشت.

وی ادامه داد: بسیج تنها محدود به جغرافیای ایران نیست و امروز بسیج در جوار دریای مدیترانه، در سوریه و عراق و در جنوب‌شرق شبه‌جزیره حجاز و یمن تشکیل شده است.

سردار سلیمانی تصریح کرد: در دوره اخیر رسالت بسیج یک رسالت سنگین است که با هدایت‌های رهبر انقلاب و کمک مسئولان و فرماندهان سپاه تلاش خواهیم کرد تحرک خوبی در ادامه مسیر داشته باشیم و اگر موانعی در مسیر وجود داشته باشد با کمک ستادکل و ستاد سپاه آنها را از سر راه برداریم و یک تحول در بسیج ایجاد کنیم.

رئیس جدید سازمان بسیج عنوان کرد: سازمان بسیج نیاز به تقویت دارد. اقدامات خوبی در زمان سردار غیب‌پرور انجام شده که توجه به بخش دفاعی، امنیتی و تشکیل معاونت اجتماعی نمونه‌هایی از آنها است.

وی با اشاره به تنوع مأموریت‌های بسیج تأکید کرد: با الزاماتی که انقلاب ایجاد می‌کند نمی‌توانیم به تنوع نیازها بی‌تفاوت باشیم. در اینجا است که مدیریت جهادی فرمول و راهکار اساسی است، لذا قطعاً کار سپاه‌های استانی که درگیر مأموریت بسیج هستند بسیار سنگین است و باید پشتیبانی مناسبی از سپاه‌های استانی صورت گیرد.

سردار سلیمانی عنوان کرد: تکلیف همه ما است که در جهت اجرای اوامر فرمانده کل قوا اهتمام داشته باشیم. امیدواریم بتوانیم با عمل به آرمان‌های رهبر انقلاب حسن اعتماد را پاسخگو باشیم.

وی اظهار داشت: در بسیج همه موضوعات و مأموریت‌ها دارای اولویت هستند و نگاه ما بر اساس منویات مقام معظم رهبری و فرمانده کل سپاه است و نگاه ما این خواهد بود که هیچ جای بسیج خارج از نگاه ما قرار نگیرد.

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ