18:19:25 - جمعه 12 جولای 2019
شورای نگهبان مانند خاری در چشم دشمنان نظام است

امام جمعه کبگیان با اشاره خدمات شورای نگهبان گفت: شورای نگهیان خاری در چشم دشمنان نظام است.

شورای نگهبان مانند خاری در چشم دشمنان نظام است

به گزارش سراج نیوز  از چیتاب حجت‌الاسلام علی وحدانی‌فر در خطبه‌های نماز جمعه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸ چیتاب با توصیه خود و نمازگزاران با اشاره به مقوله واجب فراموش شده زکات گفت: پرداخت زکات واجب، مال برای حل گرفتاری اقوام فقراء باعث خوشنودی خلق خدا و منجر به رضایت خداست.

وی افزود:کسانی که می‌گویند خداوند رئوف است بدانند همان قدر که رئوف است کیفر هم می‌کند و دلخوش به توهمات اذهان خود نباشند.

این خطیب جمعه با اشاره به موضوع مهم حج هم گفت: چرا موقعی که بحث آنتالیا ولنتاین‌ها و…می‌شود کسی دلسوز فقرا نیست اما ایام حج اربعین محرم و امثالهم که می‌شود برخی دلسوز فقرا می‌شوند و چون حج از شعائر و بیان حقایق اسلام در نقطه اتحاد مسلمین است جنود کفر با ترس از قدرت مسلمین در برائت از مشرکین، به دنبال رخنه و تخریب درصفوف آنانند.

امام جمعه کبگیان با تبریک سالروز تاسیس شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان یکی از ارکان اصیل نظام جمهوری اسلامی مانند خاری در چشم دشمنان نظام است که ضامن جمهوریت نظام واسلامیت قوانین است.

وی تصریح کرد: برخی‌ها با شکست در گرفتن جمهوریت و اسلامیت نظام و رد صلاحیت خود با موضع گیری علیه شورای نگهبان می‌خواهند آن را خدشه دار کنند.

وحدانی‌فر افزود: در اینجا به آنان که رد صلاحیتشان را غیر قانونی می‌دانند توصیه می‌کنم علت رد صلاحیتتان که در نامه محرمانه شورای نگهبان به شماها ابلاغ شده را به مردم و رسانه‌ها اعلام کنید چون خودتان گفتید مردم محرمند و باید همه چیز را بدانند و چه بهترکه علت را به ملت بگویید.

وحدانی‌فر با اشاره به موضوع توقیف نفتکش جمهوری اسلامی توسط انگلیس گفت: خوش خدمتی روباه پیر به استکبار جهانی ریشه دیرینه ای در تاریخ خیانتکاری‌های کثیفشان دارد اما هم روباه پیر و هم شرکای خیانتکارشان زیر پرچم آمریکا بدانند در قبال عدم فروش نفت ما آنقدر گزینه داریم که بستن تنگه هرمز جزئی از اقدامات است.

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ