4:34:08 - پنج‌شنبه 12 سپتامبر 2019
صدور انقلاب و آگاهی‌بخشی به ملت‌ها را مرهون خون شهدا هستیم

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: الهام‌بخشی انقلاب اسلامی برای ملت‌های آزادی‌خواه جهان و وحدت و انسجام ملت ایران برخواسته از خون شهدا بوده است.

صدور انقلاب و آگاهی‌بخشی به ملت‌ها را مرهون خون شهدا هستیم

به گزارش سراج نیوز از یاسوج، سردار حمید خرمدل امروز در یادواره شهدای دولت، با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: برگزاری یادواره و کنگره شهدا یک سنت حسنه در کشور و این استان است که با برگزاری این برنامه‌ها می‌توانیم بگوییم راه شهدا را ادامه می‌دهیم.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: خون شهدا موثر و نتیجه بخش بوده و امروزه شاهد تحقق این موضوع از جمله ایثارگری، همدلی و اتحاد هستیم.

وی مقاومت و ایستادگی ملت ایران مقابل دشمنان را از دیگر برکات خون شهدا دانست و بیان کرد: الهام‌بخشی انقلاب اسلامی برای ملت‌های آزادی‌خواه جهان و وحدت و انسجام ملت ایران برخواسته از خون شهدا بوده است.

ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سیاستمداران غربی در همان ابتدای جنگ ادعای نابودی نظام و انقلاب اسلامی را داشتند در حالی که به لطف الهی اینگونه نشد و دنیا عزت و اقتدار ایران اسلامی را در دوران جنگ هشت ساله مشاهده کرد.

سردار خرمدل گفت: الگوی رزمندگان ایران در دوران جنگ هشت ساله نهضت بزرگ عاشورا بود و انقلاب اسلامی برگرفته از این نهضت است که هم‌اینک منشا بیداری اسلامی در سایر نقاط جهان شده است‌.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فرهنگ و روحیه ایثار و شهادت میان قشرهای مختلف جامعه ساری و جاری شده است،تصریح کرد: علی‌رغم مشکلات و تنگناهای اقتصادی باز هم این روحیه و فرهنگ به صورت گسترده در میان مردم وجود دارد که برای مثال در موضوع تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط ترامپ همه دیدند مردم به صورت یکپارچه و منسجم به صحنه آمدند و ضمن اعلام حمایت از سپاه این حرکت را محکوم کردند.

وی با تاکید بر لزوم عمل به وصایای شهدا گفت: خواسته اصلی شهدا که در وصیت نامه آنها بیان شده شامل ولایت‌مداری و تبعیت از ولایت فقیه، حفظ حجاب و عفاف، اقامه نماز و عمل به فرائض امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

خرمدل خاطرنشان کرد: باید در گام دوم انقلاب و تمدن‌سازی اسلامی بیشتر از گذشته از شهدا الگو و سرمشق بگیریم.

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برندآپ تبلیغات تبلیغات برندآپ برندآپ