15:08:18 - سه‌شنبه 30 ژوئن 2020
جوابیه ستار هدایت‌خواه به نامه خوئینی ها/چرا آدرس عوضی به مردم می دهید؟آقای موسوی خوئینی‌ها!
بسم الله الرحمن الرحیم در خصوص نامه گستاخانه آقای سید محمد موسوی خوئینی هابه رهبر معظم انقلاب چند نکته قابل ذکر و توجه همه ملت عزیز ایران به ویژه جوانان مومن و انقلابی است: ۱- این نامه نوعی فرار به جلو، عوام فریبی و سرپوش گذاشتن بر ضعف ها و ناکارآمدی ها و خیانت های […]

بسم الله الرحمن الرحیم
در خصوص نامه گستاخانه آقای سید محمد موسوی خوئینی هابه رهبر معظم انقلاب چند نکته قابل ذکر و توجه همه ملت عزیز ایران به ویژه جوانان مومن و انقلابی است:
۱- این نامه نوعی فرار به جلو، عوام فریبی و سرپوش گذاشتن بر ضعف ها و ناکارآمدی ها و خیانت های تفکری است که پدر معنوی آن آقای موسوی خوئینی ها ست .
۲ -ایشان بی اعتمادی به مدیران، تورم ،کاهش درآمد مردم، مشکلات معیشتی و غیره… را که معلول تفکر و عملکرد دولت‌های همسو و همنوا با جریان فکری و سیاسی خودش در بیش از سی سال است به کسی نسبت می‌دهد که همواره منتقد خیرخواه و گاه معترض مشفق این سیاست ها بوده است .مگر ۸ سال سیاست های اقتصادی دولت میرحسین موسوی بر اساس تفکر سوسیالیستی آقای خوئینی ها که مروج آن بوده است تدوین نشده بود ؟و علیرغم فریاد امام و تاکید رئیس‌جمهور وقت مبنی بر سپردن امور به دست مردم، همفکران آقای موسوی خوئینی‌ها کمترین وقعی نمی نهادند .
مگر سیاست های دولت سازندگی در مرکز تحقیقاتی که آقای خوئینی‌ها رئیس آن بودند تدوین نمی شد؟
مگر سیاست های دولت اصلاحات، طراح پشت صحنه ان به عنوان پدر معنوی اصلاحات شما نبودید ؟
مگر شما و همفکران تان ۷ سال است که دولت روحانی را بر اساس همان سیاست های اصلاح طلبانه بر مردم مسلط نکرده اید؟
شما که در همه دولتها نقش مستقیم یا غیر مستقیم داشته اید باید پاسخگوی شرایط کنونی باشید یا رهبری مظلومی که همواره دلسوزانه و خیرخواهانه و دردمندانه نسبت به پیامدهای ناگوار روش های اجرایی و مدیریتی دولت های چهارگانه فوق منتقد بوده اند ؟
۲-آقای موسوی خوئینی‌ها! بی حیایی هم حدی دارد. شما این نامه را از باب خیرخواهی ملت وکشور نگاشته اید یا برای خوشامد دشمنان ملت؟
شما به فکر مردم هستید یابه فکر جریان و جناح سیاسی تان که در حال ورشکستگی است؟
به نظر شما دشمنان قسم خورده این ملت از نامه شما بیشتر خوشحال شده‌اند یا مردم محرومی که بار سیاست‌های غلط و روشهای ناکارآمد اجرایی همفکران شما کمرشان را شکسته است؟
اگر تردید دارید سری به رسانه‌های صهیونیستی بزنید. مگر ان پیر راحل که شما به دروغ سنگ اورا به سینه می زنید، نفرمود: اگر دیدید که دشمنان برای کسی کف می‌زنند واز سخنان و مواضع او اظهار خوشحالی می کنند در اوشک کنید؟( نقل به مضمون).
۴ -آقای موسوی خوئینی‌ها شما که به دروغ ادعا میکنید قانون اساسی را قبول دارید مگر قانون اساسی مسئولیت رهبری نظام اسلامی را تعیین سیاست‌های کلی نظام ندانسته؟ و مگر رهبری در تعیین و ابلاغ و گاه فراتر از آن بیان راهبردها و راهکارها کمترین قصوری داشته ؟
وظیفه اجرای این سیاست ها طبق قانون اساسی به عهده کیست؟
مگر سیاست های اقتصاد مقاوم

به گزارش سراج نیوز به نقل از فارس ستار هدایتخواه در ادامه افزود؛

مگر سیاست های اقتصاد مقاومتی نسخه نجات‌بخش کشور از نابسامانی‌های کنونی نبوده ،که سالهاست علیرغم تاکید و پیگیری و اصرار رهبری ،توسط همفکران شماموردبی اعتنایی قرار گرفته ؟و شما که خیرخواه ملت!!! هستید چند بار به دوستان و همفکران تان که همه امکانات برنامه ریزی و اجرایی کشور در دست آنهاست، نامه نوشته اید و از آن‌ها مطالبه اجرای این سیاست‌ها را داشته اید؟
۵- شما چگونه با پررویی ادعا کرده ای که از مبادی و مبانی تصمیمات بی خبری؟ مگر همه تصمیمات اجرایی در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی، در پستوهایی که شما و همکارانتان برای مدیریت پشت صحنه دولت های چهارگانه تان(ازموسوی تاروحانی) تعبیه کرده اید، اتخاذ نمی‌شود؟ این شرایط معلول اجرای مدل های وارداتی شما و دوستانتان است.گاه مدل های سوسیالیستی مطلوب جنابعالی. و گاه مدل‌های لیبرالیستی که توسط همان کسانی که شما در دوره ریاست بر مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست جمهوری تکیه زده بودید و با پول بیت‌المال بورسیه خارج از کشور کردید تا با آموزش آن مدلها به کشور برگردند و به عنوان متخصص و صاحب‌نظرو کارشناس ، به طراحی و اجرای آن بپردازند.
چرا آدرس عوضی به مردم می دهید و شجاعت ندارید به صراحت اعتراف کنید که این شرایط معلول تفکر اصلاحات و اسلاف و اخلاف آن است؟
چرا به تعبیر قرآن :اذاقیل لهم لا تفسدوافی الارض قالوا انما نحن مصلحون الاانهم هم المفسدون ولکن لایشعرون.
آقای خوئینی‌ها شما همان کسی هستی که قبل از انقلاب تفاسیر التقاطی و سوسیالیستی تان از آیات قرآن ،فریاد اعتراض امثال شهید مطهری و شهید بهشتی را بلند کرده بود .مگر گروهک فرقان و قاتل شهید مطهری ،اکبر گودرزی شاگرد درس تفسیر قرآن شما نبود؟ شما همان کسی هستی که سرلشکر مدنی کودتاگر را برای ریاست جمهوری تایید کردید.مگر اسناد لانه جاسوسی آمریکا در دست جنابعالی نبود و بخشی از آنها به دستور شما از لانه خارج نشد؟ مگر اسنادارتباط بنی صدر با آمریکا در لانه مشهود نبود؟ چرا شما در دوره اول ریاست جمهوری بنی‌صدر را تایید و جلال‌الدین فارسی را رد کردید؟ شما بودید که در اسناد لانه جاسوسی دنبال پیدا کردن سند برای ارتباط آیت الله بهشتی با آمریکا بودید. راستی رجوی را چه کسی برای انتخابات ریاست جمهوری تایید صلاحیت کرد؟
موضوع تحصیل شمادردانشگاه پاتریس لومومبای مسکوچه بوده؟چه کسی رابط شوروی در ایران بوده؟و…
شما همان کسی هستید که در دوره دادستانی تان پرونده های شهادت شهیدان رجایی وباهنر ودکتر حسن آیت و ….راعلیرغم نقاط ابهام و… مختومه اعلام کردید.شما بودید که با بازجویی و محاکمه بهزاد نبوی و سعید حجاریان در پرونده انفجار نخست وزیری مخالفت کردید. شما همان کسی هستید که در مجلس خبرگان با رهبری آیت الله خامنه ای مخالفت کردید و عبای مرحوم آیت الله باریک بین امام جمعه قزوین را برای انصراف از رأی به ایشان کشیدید. ودرتوجیه مخالفتتان گفتید:نگران این هستم که مملکت به امریکاگرایش پیداکند!حال چه شده است که شماوهمفکران ودست پرورده هایتان مانندعباس عبدی برای امریکاخوش رقصی میکنید؟مگر شما به صراحت نگفتید که من با ولایت مطلقه فقیه زمان امام هم مخالف بودم اماچون از شاگردان ایشان بودیم رویمان نمی شد که با اما م مخالفت کنیم. و به صراحت گفتید که :ولایت فقیه یک امر غیر عقلایی است .
راستی شما که تضعیف رئیس‌جمهور منتخب مردم یعنی بنی‌صدر را نامشروع و حرام می دانستید ،چگونه تضعیف ولی فقیه را مشروع می دانید؟
شما همان کسی هستید که با روزنامه سلام ات فتنه ۷۸ را به وجود آورده اید.
شما همان کسی هستید که برای فتنه ۸۸و به تعبیر خودتان« از تخت پایین آوردن رهبری» طبق میل دشمنان برنامه ریزی کردید. شما خوب است کمی هم از سوابق و عملکرد خودتان برای مردم بگویید،تا نسل کنونی شما را بهتر بشناسند،آقای خیرخواه!!!!!

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برنامه تابستانه مسجد الزهرا برنامه اندروید تبلیغات برندآپ برندآپ