13:31:47 - پنج‌شنبه 23 جولای 2020
آن همه دست‌و‌پازدن در انتخابات حالا می‌گویید دولت اختیار ندارد؟!
شما اگر واقعاً باور داشتید دولت و رئیس‌جمهور اختیارات ندارند، غلط کردید در انتخابات به مردم وعده دادید. آن همه دست‌و‌پازدن در انتخابات حالا می‌گویید دولت اختیار ندارد؟! به گزارش سراج نیوز، احمد شیرزاد همان کسی است که در نطق خود در مجلس ششم مدعی شد ایران درباره برنامه هسته‌ای‌اش دروغ گفته و دم خروس […]

شما اگر واقعاً باور داشتید دولت و رئیس‌جمهور اختیارات ندارند، غلط کردید در انتخابات به مردم وعده دادید.

آن همه دست‌و‌پازدن در انتخابات حالا می‌گویید دولت اختیار ندارد؟!
به گزارش سراج نیوز، احمد شیرزاد همان کسی است که در نطق خود در مجلس ششم مدعی شد ایران درباره برنامه هسته‌ای‌اش دروغ گفته و دم خروس بیرون افتاده. در پی این سخنان، مهدی کروبی رئیس مجلس از وی به عنوان سخنگوی رادیو اسرائیل یاد کرد.

فردی با این سابقه سیاه، به روزنامه زنجیره‌ای آرمان گفته است: هرکسی که در شرایط فعلی رئیس‌جمهور شود در همین چارچوب مناسبات قدرت باید کار انجام بدهد کاری که مـی‌توانند انجام بدهند این است که مسئولیت کار دیگران را به عهده نگیرد و دولت روحانی از این جهت نمره پایینی ندارد به ‌نظر من اشتباه از ما است که فکر می‌کنیم رئیس جمهور اختیارات زیادی دارد و می‌تواند هر مشکلی را حل کند، البته روحانی کمتر به این بلا دچار شد اما رئیس دولت اصلاحات به این مخمصه دچار شد.

شیرزاد در پایان هفتمین سال دولت روحانی مدعی شده است: امروز در کشور نیاز مبرمی وجود دارد که مشخص شود چه نهادی مسئول تصمیم‌گیـری‌های کلان است اما متاسفانه در حال حاضر این‌گونه نیست. مدت زیادی اســت که از مردم مخفی می‌شود که مسئولیت برخی تصمیم‌گیری‌ها با چه نهادهایی است.
دولت پنهان نه، اما قدرت پنهان قطعا در کشور وجود دارد و محافلی هستند که شدیدا روی تصمیم‌گیری‌های اساسی و سیاسی اثرگذار هستند و تصمیم‌گیری می‌کنند.

این مهره سیاسی فاقد صداقت، توضیح نداده که اگر رئیس‌جمهور واقعاً فاقد اختیار است و افراطیون مدعی اصلاحات در دولت خاتمی، این نکته را درک کرده‌اند، چرا همین‌ها با حرص و ولع تمام در انتخابات ۸۴ و ۸۸ و ۹۲ و ۹۶ برای قبضه کردن دولت سر و دست شکستند و حتی کار را به آشوب‌افکنی کشاندند؟! آنها توضیح نمی‌دهند که اگر در دولت روحانی مجدداً به این فهم رسیدند، چرا در سال ۹۶ مجدداً وارد گود شدند و حتی گفتند «ما اصلاح‌طلبان، تضمین وعده‌های روحانی هستیم.»
به عبارت روشن به این قبیل منافقین مدعی اصلاح‌طلبی باید گفت شما اگر واقعاً باور داشتید دولت و رئیس‌جمهور اختیارات ندارند، غلط کردید در انتخابات به مردم وعده دادید.

منبع؛ کیهان

منبع:
مسجد فاطمه الزهرا(س) برنامه تابستانه مسجد الزهرا برنامه اندروید تبلیغات برندآپ برندآپ